Trening w plenerze

Jak często zdarza Ci się myśleć o tym, aby poćwiczyć? A jak często rzeczywiście to robisz? Rzadko? Teraz wyobraź sobie, że nie jesteś odosobniony w takim myśleniu. Wielu z nas zdarza się odkładać ćwiczenia fizyczne na „później”, aż w końcu całkowicie o tym zapomina i ostatecznie nie robi nic.

A może nie masz partnera, z którym chciałbyś wspólnie poćwiczyć? Wiadomo - czasem łatwiej się zmobilizować do dbania o swoją kondycję fizyczną, kiedy mamy obok siebie kogoś, kto nas zmotywuje, czy wręcz zmusi do ćwiczenia i nie poddawania się przy pierwszym spadku energii i zapału.

Być może jednak ćwiczysz często, ale masz już dość zatłoczonej sali, czy dusznej siłowni?

Dla wszystkich osób, które odpowiedziały „tak” na którekolwiek z powyższych pytań oraz tych, którzy po prostu chcą zrobić dla siebie coś innego, zapraszamy na nasze spotkania plenerowego fitnesu w grupie motywacyjnej. Grupowy trening w plenerze to oryginalna alternatywa dla codziennej rutyny treningowej i świetny motywator do podjęcia aktywności sportowej. Już w 1898 amerykański psycholog Norman Triplett wykonał eksperyment pokazujący wzrost poziomu wykonawstwa w obecności innych – gdy jesteśmy w grupie lepiej wykonujemy nasze czynności, mamy większą efektywność, skuteczność, motywację ale i … samoocenę oraz satysfakcję.

            Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego społeczeństwa – zabieganego, prowadzącego raczej „siedzący tryb życia”, czasem wręcz zniechęconego do jakichkolwiek czynności, czy znudzonego codziennością – Szkoła Sportowa Garden Sport oferuje Państwu grupowe spotkania na świeżym powietrzu, w trakcie których wspólnie biegamy, rozciągamy się, motywujemy, opowiadamy o sobie i swoich doświadczeniach (nie tylko sportowych), budujemy kondycję i siłę fizyczną, a przede wszystkim dobrze się bawimy. Do naszych ćwiczeń wykorzystujemy wszystko, co nas wokół otacza – dlatego każde spotkanie jest niepowtarzalne i kreatywne.

            Spotkania plenerowego fitnesu w grupie motywacyjnej odbywają się w każdy dzień tygodnia po uprzednim umówieniu się telefonicznym, lub e-mailowym. W dni powszednie spotykamy się o godzinie …. na stadionie RzKS Juvenia Kraków przy ul. Na Błoniach 7. W weekendy istnieje również możliwość treningów poza granicami miasta przy grupie minimum … osób (Puszcza Niepołomicka, Dolinki Podkrakowskie) – zapewniamy wspólny dojazd i powrót do Krakowa.

            Nie marnuj pięknej pogody, spożytkuj swoją energię – spotkaj się z nami na wspólnym treningu w plenerze!