Tenis

Szkoła Sportowa Garden Sport zaprasza na szkolenia gry w tenisa ziemnego. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak dorosłych o różnym stopniu zaawansowania. Dla wszystkich zainteresowanych nauką lub doskonaleniem techniki gry proponujemy szkolenia indywidualne, lub grupowe (dwu-, trzy-, lub czteroosobowe). Stosowane przez nas nowoczesne techniki i metody treningowe pozwalają na systematyczny rozwój graczy oraz dają gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.  

 Już po kilku spotkaniach nasi Klienci odczuwają satysfakcję ze swojego stylu gry, co przekłada się na ich zadowolenie i przyjemność doświadczane w trakcie rozgrywki. Czas trwania, metodykę treningu oraz częstotliwość spotkań dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz możliwości psychofizycznych graczy. Główny nacisk w trakcie szkolenia kładziemy na prawidłowy rozwój koordynacji ruchowej oraz polepszanie techniki gry w tenisa, a w przypadku Klientów zaawansowanych – również na taktykę rozgrywania meczu. Dodatkowo nasi Klienci mogą skorzystać z możliwości konsultacji z psychologiem sportowym, który – poprzez zastosowanie profesjonalnych technik psychologicznych i treningu ideomotorycznego – pomaga w rozwoju techniki gry, wspomagając tym samym tradycyjny trening na korcie tenisowym.

Treningi odbywają się we wszystkie dni tygodnia po uprzednim umówieniu telefonicznym, bądź e-mailowym. Treningi mogą odbywać się na wybranym przez klienta korcie.

Na indywidualne lekcje tenisa zapraszamy po wcześniejszym telefocznym bądź mailowym umówieniu się.

Zapraszamy!

Cennik:

Lekcje tenisa

Indywidualne

50 zł/h + koszt wynajęcia kortu

2 osoby

30 zł./os./h + koszt wynajęcia kortu

3 osoby 25 zł./os./h + koszt wynajęcia kortu
4 osoby i więcej 20 zł./os./h + koszt wynajęcia kortu