Dla dzieci

~ GIMNASTYKA KOREKCYJNA ~

~ WYCIECZKI EDUKACYJNE ~

~ TRENING DZIECI I RODZICÓW ~


GIMNASTYKA KOREKCYJNA

W dzisiejszym świecie coraz częściej przyjmujemy siedzący tryb życia. Sytuacja taka ma miejsce już od najmłodszych lat życia - nie dotyczy jedynie osób pracujących siedząc, ale już naszych dzieci, które przy telewizorze, komputerze, w szkole itd. często przyjmują niezdrową postawę!

Jeśli zauważasz u swojej pociechy zaokrąglone plecy, głowę wysuniętą w przód, koślawe kolana, płaskostopie , czy inne wady postawy. Jeżeli stwierdzasz, że Twoje dziecko zbyt dużo czasu spędza oglądając TV, grając w gry komputerowe, czy siedząc przy biurku - zapisz je na gimnastykę korekcyjną w Garden Sport. Nasi doświadczeni instruktorzy w trakcie zajęć będą uczyć Twoje dziecko dobrych nawyków, a poprzez dobrane do możliwości i potrzeb dziecka ćwiczenia poprawią jego postawę i wzmocnią mięśnie stabilizujące kręgosłup.

Nie czekaj aż wada się pogłębi! Nie pozwól na zakorzenienie się złych nawyków! Zgłoś się do nas, a nasi instruktorzy dzięki indywidualnie dobranym zestawom ćwiczeń zagwarantują szybkie i skuteczne leczenie dla Twojego dziecka.


  WYCIECZKI EDUKACYJNE

  1. Wycieczka olimpijska – ma na celu przekazanie wiedzy o ideałach i tradycjach olimpijskich. Edukacja olimpijska w naszym kraju jest, niestety, na niskim poziomie. Tym bardziej jest to smutny fakt, gdyż Polska (a głównie Małopolska) stara się obecnie o organizację Igrzysk Olimpijskich 2022 w Krakowie. Uczestników edukacyjnej wycieczki olimpijskiej czekają zabawy i łamigłówki związane ze sportami olimpijskimi. W twórczy i ciekawy sposób przekażemy wiedzę na temat Igrzysk Olimpijskich, Olimpiady, tradycji olimpijskich, olimpijskich ideałów oraz fair-play, naszych polskich olimpijczyków oraz innych podstawowych wiadomości z zakresu olimpizmu.
    Udział w tej wycieczce to zarówno dawka niezbędnej aktywności, jak i zabawy oraz wiedzy. Zapraszamy dzieci od 6 do 12 lat.

TRENING  DZIECI I RODZICÓW

Zajęcia przeznaczone dla rodziców i ich 2-,3- i 4-letnich pociech. W trakcie 2-godzinnego spotkania dzieci i ich rodzice mają szansę zawiązać relację opartą na zabawach ruchowych, dotyku i ćwiczeniach sensorycznych. Dodatkowo nasi mali uczestnicy zajęć będą przygotowywać się do przyszłego przedszkolnego i szkolnego życia, nabywając niezbędne do tego umiejętności (dostosowywanie się do pracy w grupie, zabawa i współpraca z rówieśnikami, podążanie za poleceniami, otwartość i kreatywność).  

Głównym założeniem treningu dzieci i rodziców, prowadzonego w Garden Sport jest rozwijanie u dzieci koordynacji ruchowo-motorycznej, wrażliwości na otaczający świat, wspomaganie budujących się intensywnie możliwości poznawczych dzieci (kształtowanie percepcji słuchowej, wzrokowej i dotykowej, praca nad zasobami uwagi), rozwijanie więzi między dziećmi a ich rodzicami oraz rozwijanie poczucia świadomości małego ciała. Jest to wychowanie i rozwój przez zabawę. Dodatkowym atutem naszych grupowych zajęć jest możliwość wymiany doświadczeń z innymi młodymi rodzicami oraz zdobycie nowej wiedzy jak wspomagać rozwój swojej pociechy.

Zadbaj o wszechstronny rozwój swojej pociechy. Poznaj innych rodziców i ich doświadczenia wychowawcze. Przyjdź do Garden Sport i spędź z nami ten twórczy, rozwijający czas. Zapisy na zajęcia odbywają się za pośrednictwem e-mail (biuro@gardensport.pl), bądź telefonicznie: 603 676 222. Zapraszamy!